• İstanbul, Türkiye

DLD BİLİŞİM

DLD Bilişim Çözümleri,  bünyesinde bulunan Ar-Ge personeli, konusunda uzman, deneyimlerini sertifikalarla pekiştirmiş, saha tecrübesine sahip GSM teknik servis uzmanlarından oluşur. DLD Bilişim Çözümleri, sürekli gelişim için yoğun eğitim ve araştırma faaliyetleri yürütür. Kuruluşumuz, ürün ve hizmetlerinin kalitesini yükseltmek için kendini objektif olarak değerlendirmektedir.

Bizler, ülkemizdeki şirketlerin hızla gelişen bilişim ve iletişim (GSM) teknolojilerinden yararlandıkça daha başarılı olacaklarına inanıyoruz. Bu nedenle, yeni teknolojilere dayalı başarılı iş çözümlerini gerçekleştirmek kuruluşumuzun temel anlayışıdır. Ulusal pazarda verimlilik artışı sağlayan çözümlerin ülkemizde de yaygınlık kazandığı bir dönemde, DLD bilişimin bu alanda yapmış olduğu başarılı çalışmalar firmamızın geleceğe bakışının en önemli göstergesidir

Bilgi çağında, çağı yakalamak için el birliği ile çalışan ülkemizin ihtiyacı olan tek şey, gerek yazılım teknolojilerinde, gerekse bu teknolojinin pazarlanması alanında ileriye dönük ve stratejik bir yaklaşım benimsemektir.

DLD Bilişim çözümleri; mobil iletişim ihtiyacının en verimli biçimde karşılanabilmesi gayesi ile her zaman yeni teknolojilere odaklı tüm GSM bakım-teknik destek çözümlerini gerçekleştirecek bir anlayışla kurulmuştur.

Görevimiz; ‘bilgi’, ‘disiplin’ ve ‘iyi hizmet”in müşterinin seçimini sağlayacak unsurlar olduğu bilinci ile güçlü çözümler oluşturmak, dürüst, güvenilir, şeffaf ve yenilikçi bir yaklaşımla, müşteri memnuniyetini her şeyden önde tutan bir anlayış içersinde hizmet sunmaktır…

Saygılarımızla…

DLD Bilişim 2021 © Tüm hakları saklıdır.